Londýn a Brusel z pohľadu žiakov

Náš výlet cez Brusel do Londýna bol príjemným spríjemnením blížiaceho sa konca školského roka. Všetci sme sa aspoň na pár dní odreagovali od školských povinností a užili si spoznávanie dvojice najkrajších miest sveta.
Na každom rohu bola krásna budova hodná obdivu a fotky a určite moji ďalší spolužiaci súhlasia, že na každej ceste aj auto hodné videa.
V Bruseli sme navštívili tie najkrajšie námestia, aké som kedy videl, prenádherný kostol, parlamentárium v európskom parlamente a mnoho iného.
V Londýne, keďže sme tam boli dlhšie, toho bolo viac. Spomeniem aspoň London Eye s nádherným výhľadom, zábavné môzeum Madame Tussaud‘s, dychberúci parlament s Big Benom, krásnu ulicu Oxford street pre milovníkov nakupovania a videli sme aj trochu inej kultúry v Chinatown.
Aj keď sa asi väčšina z nás poriadne nevyspala, keďže dve noci sme strávili v autobuse a jedno ráno sme vstávali nesmierne skoro, myslím, že budeme všetci na tento skvelý výlet radi spomínať .

Samuel Sýkora III.A

V Anglicku bolo pekne. Bolo to tam super, mali sme veľa voľného času a navštívili sme aj veľa pamiatok. Počas cesty do Anglicka sme na jeden deň navštívili aj Belgicko, kde sme sa prechádzali mestom.

Vladimír Ďuriak I.D

Až na málo spánku sa na tento poznávací výlet oplatilo ísť. Videli sme mnoho známych anglických a belgických pamiatok, ako je Big Ben, Buckinghamský palác či parlament v Bruseli. Nikdy nezabudnem na výhľady z London Eye a na cestu Undergoundom. Už teraz sa teším na ďalšiu exkurziu!

Peter Chriašteľ I.C